Zajęcia fitness dla mam z dzieckiem w... wózku

Sopot, woj. Pomorskie

Zgłaszający: Stwarzyszenie BuggyGym

Wnioskowana kwota: 6000 zł

Każdy wie, że ćwiczyć trzeba. Regularna aktywność fizyczna to przecież filar zdrowego stylu życia. Aktywność fizyczna to również jedyny zdrowy sposób, żeby pozbyć się pozostałych po ciąży zbędnych kilogramów, odzyskać zdrową postawę ciała, nauczyć się funkcjonowania w sposób ergonomiczny i bezpieczny dla kręgosłupa. W natłoku codziennych obowiązków, mamom małych dzieci, niejednokrotnie ciężko wygospodarować czas i energię na treningi. Stowarzyszenie BuggyGym znalazło na to rozwiązanie. Opracowany przez zespół fizjoterapeutów, lekarzy i innych specjalistów, system ćwiczeń, umożliwia ćwiczenie z dzieckiem w... wózku. Mama nie musi więc gospodarować na trening dodatkowego czasu, może ćwiczyć w czasie standartowego, codziennego spaceru. Trening BuggyGym to niezwykle aktywny spacer z dzieckiem, który przynosi wiele korzyści zarówno dla ciała, jak i dla psychiki mamy, w czasie treningu bowiem spotyka się ona z innymi rodzicami, z którymi może dzielić trudy i radości rodzicielstwa. A wszyscy wiemy, że szczęśliwa mama to szczęśliwe... dziecko i cała rodzina:)

Wychodząc na przeciw potrzebom mam małych dzieci stowarzyszenie BuggyGym pragnie w okresie wakacyjnym przeprowadzać bezpłatne treningi dla mam małych dzieci. Treningi będą odbywać się na Pomorzu, jest to bowiem miejsce, gdzie wiele rodzin z małymi dziećmi spędza urlop. Równocześnie planujemy przeszkolić do 10 nowych instruktorów BuggyGym, którzy po powrocie z wakacji będą mogli prowadzić treningi BuggyGym w swoich miejscowościach. Mamy nadzieję, że pozwoli to ponadto zaktywizować zawodowo i społecznie mamy przebywające na urlopach rodzicielskich i wychowawczych.

Pragniemy, aby idea aktywnego i zdrowego rodzicielstwa dotarła do każdego zakątka Polski, a projekt Avivy jest szansą na realizację tego marzenia.

Na co potrzebne są nam pieniądze?

- szkolenia instruktorów BuggyGym prowadzone przez fizjoterapeutów;

- treningi BuggyGym dla rodziców małych dzieci;

- materiały informacyjne, skrypty;

- ulotki, materiały promocyjne i różne formy reklamy, które pozwolą nam dotrzeć do odpowiedniego grona odbiorców.

Poleć znajomemu!

Ta inicjatywa warta jest polecenia? Zachęć znajomego, by oddał na nią swój głos.

Wystarczy, że wypełnisz poniższe pola.

Twoje imię i nazwisko:
Adres email znajomego (wymagany):

Dziękujemy! Wiadomość została wysłana.

OK

Wystąpił błąd. Spróbuj później.

OK

Aby Twój głos był ważny, kliknij w link, który został wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Zdarza się, że wiadomości od nas wpadają do folderu SPAM lub KOSZ, dlatego sprawdź ich zawartość.

Pamiętaj, że jeden adres e-mail może oddać na wybraną Inicjatywę wyłącznie jeden głos.


OK

Wystąpił błąd. Spróbuj później.

OK